MENÜ

Hakkımızda

“Çeyrek asırlık üretim tecrübemizle geleceğin teknolojilerini kullanarak dünya standartlarında ürünler sunuyoruz”

   

Çakır Alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemlerine ait aksesuar üretimine 1991 yılında Küçükyalı İstanbul’da başlamıştır. Fabrikamız bünyesinde üretilen dünya standartlarındaki ürünlerimize yönelik müşteri memnuniyetiyle giderek artan talepleri karşılayabilmek için 2012 yılından bu yana Gebze/Balçık’taki 9000 alana sahip olan yeni ve modern üretim tesisimizde; Kalıphane, dökümhane, metal ve plastik enjeksiyon hatları mekanik işler, toz boya, yaş boya ve montaj üniteleri alanlarında üretim hizmetleri vermekteyiz.

 

Çakır Alüminyum değişen rekabet koşullarına uyum sağlamak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve yenilenme yatırımlarını titizlikle sürdürmekteyiz. Bu amaçla, ileri düzeyde imalat kabiliyetleri ile; prototip üretimi, test imkanları ve CNC makinelerle ürün geliştirmekte, AR-GE çalışmalarını büyük bir özenle sürdürmekteyiz.

 

Çakır Alüminyum, alüminyum doğrama ve cephe aksesuar üretiminde geleceğin teknolojilerini yakalamak için yatırımlarını aralıksız devam ettirmektedir. Birincil amacımız bütün ürün guruplarımızda uluslararası standartlara uygun yüksek ürün kalitesi sunarak küresel bir tedarikçi olmanın yanı sıra zamanında teslim ve sürekli iyileştirme ile müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır.


 
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
AHMET ÇAKIR